SILESTONE ÜRÜNLER

Silestone, günümüz modern insanı için tasarlandı. Tabuları yıkan bir yaklaşımla sizin için yaratılan Silestone, benzersiz renkleri ve çok özel yüzeyleri hayatınıza taşıyor. Antibakteriyel koruma sağlayan dünyanın tek kuvars masif yüzey malzemesi olan Silestone, sağlamlık ve estetiği maksimum hijyen ile birleştirerek ailenize hak ettiği kaliteyi yaşatıyor.

Mikrop1
Masa

Silestone, içerdiği yüksek kuvars miktarı sayesinde leke ve çizilmelere karşı müthiş bir dayanıklılık sağlarken, antibakteriyel özelliği sayesinde ailenizin sağlığını da korumaya devam eder.

Kuvars içeren mutfak tezgahlarında sadece Silestone tarafından Microban Antibakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar.

Kullanım Alanları

Intergrity Evye herhangi bir mutfak ve banyo için birlik, işlevsellik ve sofistike bir tarz sunarken Silestone’nun tüm avantajlarını birleştirmek için üretilmiş yenilikçi bir tasarımdır.

“The Integrity ONE” modeli kavisli hatları ile eşsiz bir tek parça kuvars evyedir. “The Integrity ONE” akışkan tasarım ve özgünlük sevenler için mükemmel bir seçimdir.

“Integrity DUE” çift evyeli ve tek evyeli olarak iki boyutta mevcuttur. “Integrity DUE” evye düz çizgileri ile Avrupa uyumlu minimalist tarz tasarım sevenler için mükemmel bir seçim sağlar.

FARKLI DOKULARDA, ŞIK VE STİL SAHİBİ TEZGAH YÜZEYLERLE TANIŞMA VAKTİ!

Mutfak artık yaratıcılığın gerçeğe dönüştüğü bir buluşma noktası.

Silestone, evinizi sıradışı yapan çok özel bir üründür. Silestone 50’den fazla rengi, 2 farklı şık yüzeyi ve antibakteriyel koruma özelliği ile benzersizdir. Aileniz için maksimum hijyen sağlarken evinizi özel ve elegan kılar.

Silesone-Tezgah

INTEGRITY EVYELER

Evye

INTEGRITY ONE/DUO

INTEGRITY ONE

INTEGRITY DUO

SILESTONE KOLLEKSİYONU

silestone-garanti