Uğurel Mermer & Granit 2 Şubat 1984 yılından bugüne kadar doğal mermer, granit, karo mozaik imalatı ve mutfak tezgahları alanındaki faaliyetleriyle 34 yılı aşkın tecrübesini siz değerli müşterilerinin zevkiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Lefkoşa Haspolat Sanayi Bölgesi’nde kurulu olan fabrikalarımızda ithal ettiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerle iç ve dış piyasa pazarlarında müşteri memnuniyeti, ürün kalitemizden ödün vermeyen işletme anlayışı ve Uğurel Mermer & Granit sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile uygun ticari koşullarla, mükemmel hizmet vermeye çalışmaktayız.

Uğurel Mermer & Granit olarak ürünleri yüksek üretim teknolojileri kullanarak kaliteyi birinci planda tutmaktadır. Yüksek kalite ve teknoloji farkı ile üretilen ürünlerimizi otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, havuz ve inşaat sektörünün birçok alanında doğal mermer, granit prekast yapı malzemeleri ile tecrübelerimizi birlikte sunmaktayız.

Üretimlerimizin bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik, tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren Avrupa Birliği’nin teknik mevzuat belgesi CE’ye sahiptir.

Bunun yanında yine, uluslararası geçerliliğe sahip kalite belgesi ISO 9001 Belgesi ile yaptığımız işin kalitesini belgeledik.

Uğurel Mermer & Granit, Prestijli İtalyan Yüzey Lapitec® markasının Kıbrıs bayisidir. Yüzde yüze doğal malzemeden ve doğaya zarar vermeden üretilen Lapitec®, yanmaz, bakteri barındırmaz, çizilmez, darbelere, basınca, ısıya ve dona dayanıklı, UV ışınlarından etkinlenmeyen özellikleri Kıbrıs ile tanıştırmanın gururunu taşımaktayız.

KALİTE POLİTİKASI

Uğurel Mermer & Granit olarak doğal/yapay taş ve karo mozaik ürünleri imalatı sektöründe lider bir kuruluş olmak maksadıyla;

  • Sürekli gelişmek ve yeniliklere açık olmak
  • Hızlı, zamanında ve doğru ürün sağlamak
  • Müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamak
  • Kaliteli ürün ve hizmet üretimi gerçekleştirmek
  • Eğitim ile alanında uzman personel çalıştırmak

Prensiplerine bağlı kalarak üretim ve hizmet sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Bu maksatla tedarikçilerle iyi ilişkiler kurmak, yasal ve düzenleyici şartlara ve ayrıca Uğurel Mermer & Granit tarafından belirlenmiş şartlara uymak ve belirlenmiş şartların gözden geçirilerek sürekli iyileştirilmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla faaliyetler düzenlemek şirketimizin amaçlarındandır.

Uğurel Mermer & Granit olarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına göre oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sisteminin koşullarına uyacağımızı ve etkinliğini sürekli iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.

ugurel_logo