DEKTON ÜRÜNLER

Yüksek UV dayanımı, yüksek ısı dayanımı, yüksek çizilme ve aşınma direnci, renk sabitliği, gözeneksiz ve ultra ince yapı, yüksek eğilme dayanımı ve yüksek kir direnci.

DEKTON-yapim

Dekton; cam ve porselenin hammaddeleri ile kuvarsın sofistike bir karışımıdır. Dekton, ultra sıkıştırma teknolojisi ile üretilmiştir ve bu nedenle çok dayanıklı olmasına rağmen çok incedir. Dekton mutfaklarda, banyolarda, zeminde, yüzeylerde, özellikle de yoğun kullanılan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.

DEKTON-OZ
DEKTON_Feuerresistenz

DEKTON AVANTAJLARI

Yüksek UV Dayanımı

Dekton yüksek UV dayanımı sayesinde güneş ışığından zarar görmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Güneş ışığı nedeni ile renklerinde herhangi bir solma ve değişim olmaz.

Yüksek Çizilme Direnci

Dekton piyasada en yüksek çizilme direncine sahip tezgahtır. Bıçakla çizilmez.

Isı Dayanımı

Dekton yüksek ısı dayanımına sahiptir. Hiç tereddüt etmeden sıcak tencerelerinizi direk üzerine koyabilirsiniz.

Yüksek Aşınma Dayanımı

Özellikle granit gibi yüzeyler zamanla aşınma gösterir ve yeniden parlatma işlemine tabi tutulmaları gerekir. Dekton ise yüksek aşınma dayanımı özelliği ile ömrünün sonuna kadar herhangi bir aşınma zararına uğramaz. Yeniden parlatma ve cilâlama işlemine gerek duymaz.

Silestone, evinizi sıradışı yapan çok özel bir üründür. Silestone 50’den fazla rengi, 2 farklı şık yüzeyi ve antibakteriyel koruma özelliği ile benzersizdir. Aileniz için maksimum hijyen sağlarken evinizi özel ve elegan kılar.

Untitled-1

Yüksek Kir Direnci

Dekton yapısından kaynaklanan özellikleri sayesinde kir tutmaz. Yüzeylerde en çok leke bırakan; kahve, şarap, kalem ve pas gibi malzemeler Dekton’da leke bırakmaz. Ayrıca yüksek kimyasal direnci sayesinde evde kullanılan temizlik maddelerinden (çamaşır suyu, kuru temizleme malzemeleri v.b.) zarar görmez.

Gözeneksiz Yapı

Dekton gözeneksizdir. Bu nedenle yapısına su ve gaz geçirmez. Bu da daha uzun ömürlü olmasını ve kolay temizlenebilmesini sağlar.

Renk Sabitliği

Dekton üretim teknolojisinde kullanılan pigment kontrolü sayesinde levhadan levhaya renk farklılığı göstermez. Ayrıca zamanla renklerinde solma ve değişim olmaz.

Ultra İnce Yapı

Dekton ultra sıkıştırma tekniği sayesinde incedir.

Yüksek Eğilme Dayanımı

Dekton, granitten 5 kat daha fazla eğilme dayanımına sahiptir. Bu nedenle darbelere dayanıklıdır. Yürüyüş yollarında, araç yollarında rahatlıkla kullanılabilir.

DK3

SOLID KOLLEKSİYONU

TECH KOLLEKSİYONU

NATURAL KOLLEKSİYONU